let us help zdalni asystenci
Lifestyle

Zdalni Asystenci – moja recenzja Let Us Help

Chciałabym Wam opowiedzieć o ciekawym pomyśle, który może przydać się nie tylko osobom prowadzącym własny biznes, ale także wszystkim zabieganym, zapracowanym, którzy potrzebują wsparcia na różnych płaszczyznach życia. Zobaczcie, jak działają Let Us Help czyli Twoi zdalni asystenci!

let us help zdalni asystenci

Czym jest Let Us Help?

Let Us Help to zespół zdalnych asystentów, którym możemy oddelegować część naszych codziennych zadań. 😊

Pomysłodawczynią jest Martyna Salewska, która zdobywała doświadczenie pracując dla Roberta Kupisza, Bohoboco, Lilou czy Tutu. Aktualnie współpracuje z firmą Naoko, gdzie zarządza ich poznańskim butikiem.

Na jakim polu działają Let Us Help?

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. 😊 Wymienię Wam pomysły, które najbardziej mi się spodobały, a całość znajdziecie na ich stronie internetowej https://www.letushelp.pl/.

 • podróże (planowanie, rezerwacje itp.)
 • eventy (organizacja przyjęć, wieczorów panieńskich itp.)
 • copywriting (teksty, notki, artykuły, kreatywne slogany)
 • obsługa social media (prowadzenie m.in. profili na Facebook’u i Instagramie)
 • projekty graficzne (proste grafiki w programie Canva)
 • zaplanowanie poważniejszego zakupu (analiza ofert pod kątem wytycznych, wybór najlepszych opcji)

Co możemy zyskać dzięki współpracy z Let Us Help?

Co ciekawe, oferta Let Us Help nie jest skierowana wyłącznie do firm, ale także do osób prywatnych.

Osoby prywatne mogą zyskać więcej czasu na realizację swoich innych planów, lub po prostu na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Nasze problemy i wątpliwości mogą być skonsultowane z kimś, kto ułatwi ich rozwiązanie, wesprze i zaproponuje nowe pomysły.

Korzyści dla firmy – nie trzeba tworzyć nowych stanowisk pracy, a godziny przepracowane przez Let Us Help są naprawdę wydajne.

let us help zdalni asystenci

Ile kosztuje zdalny asystent?

Let Us Help oferują różne pakiety cenowe, w zależności od indywidualnych potrzeb. Mamy do wyboru różne pakiety – Pakiet Testowy (200 zł), Mini (250 zł), Midi (500 zł), Maxi (675 zł) oraz Oversize (cena ustala indywidualnie). Pakiety różnią się między sobą ilością godzin, które w danym miesiącu przepracuje dla Was Let Us Help (szczegóły pod tym linkiem). Na koniec dostaniecie raport końcowy, w którym będzie dokładnie rozpisane cała wykonana praca. Muszę przyznać, że oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna. A wykonana przez Martynę praca jest jak najbardziej warta tych pieniędzy!

let us help zdalni asystenci

Kontakt z Let Us Help – zdalnymi asystentami

Bezpośrednie namiary na Let Us Help:

 • info.letushelp@gmail.com
 • tel: +48609262026

A jak to się zaczęło u mnie? 🙂

Miesiąc temu napisała do mnie Martyna z Let Us Help z propozycją sprawdzenia usług swojej nowej firmy w ramach mojej działalności internetowej. Ja na ten moment w miarę sobie radzę z Voyagerką, ale pomyślałam, że to może być idealne wsparcie dla firmy męża, której brakowało marketingu, a my sami już nie mieliśmy na to ani czasu, ani siły. Propozycja Martyny spadła niczym przysłowiowa manna z nieba – naprawdę, napisała do mnie w idealnym momencie. Po krótkiej rozmowie ustaliłyśmy szczegóły i Martyna zabrała się do pracy. Muszę przyznać, że cała współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem zaangażowania Martyny, jej nowych pomysłów i całego planu działania. To duże odciążenie i profesjonalne wsparcie.

A gdzie znajdziecie pomysły na podróże?

 • Zajrzyjcie na mojego Facebook’a i Instagrama, gdzie na bieżąco zamieszczam relacje z podróży.
 • Inspiracje do kolejnych wyjazdów znajdziecie w moich innych wpisach, podzielonych na odpowiednie kategorie – Polska, Europa, Afryka lub Azja.
 • Różne medyczne zagadnienia, które ułatwią przygotowanie do wyjazdu, a także farmaceutyczne ciekawostki znajdziecie w zakładce “medycyna podróży“.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podoba się? To podziel się z innymi.
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina z Rudeiczarne.pl
25 kwietnia 2021 19:01

Brzmi idealnie, muszę się zainteresować, bo przydadzą mi się ręce do pomocy! 🙂

Martyna
26 kwietnia 2021 00:04

Jak tylko zajdzie taka potrzeba, zapraszamy do współpracy! 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x