Współpraca

Cześć, jestem Gosia, w Internecie znana jako Voyagerka. Moją wielką pasją są podróże – dzieciństwo spędziłam w Japonii, a podczas studiów kontynuowałam wyjazdy, biorąc udział w farmaceutycznych praktykach zagranicznych w Portugalii i Serbii. Podczas doktoratu byłam na Erasmusie we Włoszech, gdzie pracowałam w laboratorium.

Na co dzień pracuję w laboratorium – jestem farmaceutką i doktorem nauk farmaceutycznych. Dlatego na Instagramie prowadzę edukacyjny cykl Medyczny Poniedziałek, na którym pokazuję ciekawostki medyczno-farmaceutyczne. 

Na blogu opowiadam nie tylko o dalekich podróżach, ale także poruszam tematy medycyny podróży

Od niedawna zaczęłam pracę dla GdziePoLek – możecie mnie tam znaleźć i zadać pytanie w zakresie opieki farmaceutycznej. 

Moją wielką pasją są zdjęcia i ich obróbka – w tym roku wydałam swoje autorskie presety, które cieszą się popularnością wśród moich obserwujących.

Większość zdjęć robię telefonem, pokazując, że fotografia smartphonem może być nie tylko prosta, ale też efektywna.

Zdjęcia wykonuję wspólnie z mężem, obydwoje dobrze czujemy się w roli fotografów i lubimy współpracować także na tym polu. Mąż posiada także licencję na drona. 

Na blogu nie znajdziecie za dużo zdjęć mojego Tomka, ale pełni on ważną funkcję i odpowiada za sprawy techniczne oraz firmowe. 

Jeśli szukasz solidnego i kreatywnego partnera do współpracy, dobrze trafiłeś. Możesz się ze mną skontaktować, pisząc na voyagerkapl@gmail.com

MOŻLIWOŚCI PROMOCJI NA BLOGU

Chętnie nawiążę współpracę w kontekście promocji miast i regionów oraz produktów i usług, które będą wartościowe dla moich odbiorców. Stworzę inspirujące wpisy na blogu oraz w mediach społecznościowych, docierając do zainteresowanej podróżami grupy odbiorców oraz wykonam profesjonalne zdjęcia produktów. Zarówno blog, jak i Social Media ciągle rosną, powiększając grono odbiorców od 2018 roku (Instagram), 2020 roku (Blog, Facebook) i 2021 (TikTok). Jestem współwłaścicielką spółki z o.o. i wystawiam faktury.

@Voyagerkapl 22 000 obserwujących

@Voyagerka 8090 obserwujących

@Voyagerka 8200 obserwujących,
virale po 1 000 000 wyświetleń

FORMY WSPÓŁPRACY

DOTYCHCZASOWE WSPÓŁPRACE

Współpracowałam m.in. z organizacjami turystycznymi, ostatnio brałam udział w promocji Czech Północnych, miasta Torunia oraz Olsztyna. Na potrzeby współpracy stworzyłam wpisy na blogu i w mediach społecznościowych, które wygenerowały zasięg kilkudziesięciu tysięcy odbiorców.

Poza tym, publikowałam wpisy sponsorowane w Social Mediach produktów i usług, inspirujące pomysły na spędzanie wolnego czasu z lokowaniem produktów i usług.

Współtworzę konta na TikToku i YouTube w tematyce medycznej, na farmaceutycznym kanale GdziePoLek.

Przykłady materiałów, które powstały w ramach współprac:

Przykłady zdjęć, które powstały w ramach współprac:

Stezka Valaska - czeski Skywalk

STATYSTYKI I DEMOGRAFIA ODBIORCÓW

Demografia bloga

Blog Voyagerka jest czytany przez kobiety (48%) i mężczyzn (52%), a ponad połowa czytelników ma mniej niż 34 lata. Interesują się podróżami, miejscami turystycznymi i historycznymi, ale też dobrą kuchnią i rekomendacjami kulinarnymi.

Demografia Facebooka i Instagrama

Facebook Voyagerka jest czytany przez 71.3% kobiet i 28.7% mężczyzn, a dominującą grupą wiekową są osoby pomiędzy 35 a 44 rokiem życia (łącznie stanowią 37.8% wszystkich odbiorców)

Instagram Voyagerka jest czytany i oglądany przez 80.9% kobiet i 19.1% mężczyzn. Dominującą grupą wiekową są osoby w wieku 25-34 lat (44.2% wszystkich obserwujących).

Zasięgi postów na Instagramie

Zasięgi postów na Facebook’u

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podoba się? To podziel się z innymi.